TEKNİK SERVİS DEPARTMANI

Kendi branşımızda marka ve model gözetmeksizin her marka cihazın elektronik onarımı uzmanlarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Anlaşmalı kurumların cihaz arızaları durumunda Türkiye'nin her noktasına en kısa zamanda gerekli müdahale yapılır.

Servisimizde onarımı yapılan bütün cihazlar sonrasında mutlaka kalibrasyon yapılır.Kalibrasyondan tam olarak geçmiş olan cihazlar , teknik servis ve kalibrasyon raporlarıyla birlikte cihazla birlikte gönderilir.Servisimiz profesyonel alt yapı ve uzman kadromuzla medikal cihazların elektronik kartlarının onarımını gerçekleştirmektedir.Deforme olmuş kartların orjinal şekilde yeniden yapılmasıyla ilgili her türlü donanıma sahibiz.Ayrıca cihazlarınıza uygun besleme kartları , güç kaynakları , adaptör , prob , ara kablo vb. sistemlerin isteğe ve ihtiyaca uygun olarak tasarım ve modifiyesini yapmaktayız.

Anlaşmamız olan işletmelere 7/24 teknik servis desteği sağlamaktayız.Servislere gitmiş ama onarımı yapılamamış olan cihazlarınızı mutlaka bizlere danışın.

 

       kalibrasyon firma