profesyonel
 teknik hizmetler
  • rezonans kurumsal
  • rezonans iletişim

KURUMSAL

resonans Ltd

Rezonans ; Sektörde 15 yılın vermiş olduğu tecrübeyle kalibrasyon sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.Şirketimiz bünyesinde onarımı yapılan tüm cihazlar mutlaka kalibratör veya test cihazlarıyla test edilir.

Firmamız elektronik laboratuvarında gerek endüstriyel cihazlar gerekse teknoloji adına bir çok alanda çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli , alanında uzman eğitimli kadromuzla birlikte her geçen gün daha ileriye adım atmaktayız.

Şirketimiz 2008-2013 yılı arasında ağırlıklı olarak sağlık sektörüne hizmet vermekteydi , gerek hastaneler birliği gerekse devlet hastanelerinin iş akış politikaları nedeniyle şirketimiz yönetim kurulunun almış olduğu karar ile 2013 yılının ocak ayından itibaren endüstriyel sektöre ve fabrikalara yönelik çalışmalarımız artmış bulunmaktadır. Hali hazırda Türkiye geneli ve Kocaeli çevresinde bir çok fabrikaya hizmet vermekteyiz.

Firmamız endüstriyel sektörde bir çok fabrika ve şirkete hizmet vermektedir. Kalibrasyon referans test cihazları tamiri , spesifik cihaz ve makinaların bakım onarım ve kalibrasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz kalite yönetim politikasını geçmişte olduğu gibi sürdürmeye devam etmektedir ve bu noktada kalite yönetimini belgelendirmiştir. Firmamız 17025 sistem altyapısını kurmuş ve hali hazırda uygulamaktadır.

Amacımız çok kazanmak değil , yaptığımız işin sonuna kadar hakkını vererek manevi değerlerimiz çercevesinde kararlar alıp , kaliteli iş ortaklarımızla birlikte uzun yıllar çalışıp , sektörümüzde kalıcı olmaktır.

Sizlerin memnuniyetinden gücümüze güç katarak ilerlemeyi kendimize ilke edindik ve bu yolda daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Amacımız sektörümüzde standartlarımızı oluşturup , müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kaliteli ve kalıcı çözümler üreterek marka haline gelmektir. Taklitçi değil üreten ve geliştiren olmayı hedefliyoruz.

 

VİZYONUMUZ

rezonans a.ş.

Sizlerin istek ve beklentilerine göre sistemimizi geliştirerek kalite standartlarımızla uygunluk gösteren firmalarla sürekli bir iş ortaklığı kurup , planlı olarak büyümektir.

 

       Kalibrasyon firmaları